Звідки береться надмірна вага?

надмірна вагаКрасива струнка фігура, на яку всім приємно дивитися, законне і природне бажання кожного поважаючого себе людину. Особливо жінки. Проте в гонитві за поліпшенням тілесних форм часто грубо порушуються принципи здоров’я, а це призводить до дуже сумних результатів. Тому перш ніж почати худнути, прочитайте і проаналізуйте всі нижческазане.

 

Звідки береться надмірна вага?

У людському організмі є дві дренажні системи, що виводять гомотоксини – відпрацьовані і перетворилися в шлаки продукти життєдіяльності організму. Ці системи підшкірна жирова клітковина і власне шкіра. Працюють вони таким чином: спочатку гомотоксини переходять в клітковину, звідки у міру накопичення виводяться назовні через шкіру.

У юному віці, коли організм ще сповнений життєвих сил, цей процес йде дуже швидко: токсинів мало, так що навіть мінімальна жировий прошарок повністю справляється з дренажної функцією. Надалі кількість гомотоксинов збільшується, пропорційно цьому збільшується товщина жирової тканини. При нормальному розвитку клітковини цей процес проходить безболісно і шкіра не страждає. Саме цим пояснюється факт, що з віком люди, навіть провідні здоровий і активний спосіб життя, додають у вазі, це просто потрібно для збереження здоров’я!

 

Наслідки схуднення

Якщо клітковину намагатися насильно утоньшает за допомогою проносних, жорстких дієт або ліпосакції, то її дренажна функція порушується. Це, в свою чергу, веде до того, що шкіра бере на себе подвійний удар, «відсапуючись» за вибившую з гри клітковину. Внаслідок цього шкіра рихлеет, грубіє, старіє, на ній можуть з’являтися вугри та прищі, папіломи і навіть новоутворення. Але це ще не найбільша біда організму все одно недостатньо шкіри, яка не впорається з наростаючим кількістю гомотоксинов. У результаті частина їх не виводиться, а потрапляє всередину органів і клітин. Це провокує безліч захворювань: наприклад, атеросклероз судин з розвитком гіпертонії, який може ускладнюватися інфарктами і інсультами, захворювання шлунково-кишкового тракту, гастрити, жовчнокам’яна хвороба, панкреатити. Страждають також нирки і легені: в них починають розвиватися нефросклероз і пневмофіброз. І найстрашніше: організм, отруєний гомотоксинами, зручна мішень для інфекцій і онкологічних захворювань!

 

Що робити?

Звичайно, зі сказаного зовсім не випливає, що потрібно змиритися з набирається вагою і нічого не робити: зайвий вага не менш небезпечний, ніж знищення клітковини. Головне зрозуміти особливості вашої фігури! Скажімо, якщо у ваших предків була схильність до деякої повноті, значить, і вам не уникнути цього: таке внутрішнє вимога ваших дренажних систем. Якщо ж, навпаки, все в роду були худенькими, а вас буквально розносить справа не в дренажі, а в якихось обмінних порушеннях. Тоді вам необхідна консультація грамотного дієтолога.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.