Як зняти біль у хребті і зайнятися профілактикою?

біль у хребтіЯк вилікувати хребет знають всі, але займаються його лікуванням тільки деякі. Чому? Та просто тому, що лінь… При болях в спині або шиї випити пару таблеток – вважається нормальним, полежати на іпплікатора Кузнєцова або аплікаторі Ляпко з книжкою в руках, зводячи з розуму оточуючих голосінням про свою безпорадність – значить, правильно лікуватися. Придбати ортопедичний матрац – зайнятися профілактикою.

При всіх цих діях не потрібно особливих зусиль з подолання поведінки «жирного пінгвіна». Всі вписується у звичну схему: рясний стіл (сніданок, обід, вечеря) – комп’ютер – диван – телевізор.

І ніхто не згадує, що головна умова здорового хребта – хороший м’язовий корсет.

Як правило, щоб при остеохондрозі зробити хвилинну гімнастику для шийного відділу , часу вже не вистачає. Щоб сходити в тренажерний зал, не вистачає вже ні часу, ні грошей, ні запалу, та й сам тренажерний зап далеко (на іншому краю глобуса, напевно)… Причин можна придумати безліч.

Якщо ж постійний біль дістала, якщо набридла скутість рухів, якщо хочеться стати Людиною, а не залишатися «тварюкою тремтячою», здаючись на милість остеохондрозу, остеопорозу, мікротравм хребта і т.д., ознайомтеся з можливістю оздоровлення нашого життєвого стовпи за допомогою доступних всім йогических вправ. Звичайно, ніхто не скасовує придбання зручного матраца, щоб не травмувати міжхребетні диски під час сну через неправильну позу, або незамінні при купировании болю, що виникає при переохолодженні та перенапруженні поперекових м’язів (люмбаго) аплікатор Ляпко і іпплікатор Кузнецова. 

Незамінні при захворюваннях опорно-рухового апарату нові покоління парафармацевтиков (особливо в колоїдної формі). І все ж фізичні вправи – передусім.

 

У першу чергу – йога

Не подобається йога? Головне – фізичні вправи для зміцнення м’язів спини. Можна походити а масаж, ЛФК, в басейн. Однак, маючи слабкі м’язи спини, ви гарантовано станете постійним пацієнтом мануального терапевта.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.