Як вибрати тест на вагітність?

тест на вагітністьСвоєрідним символом для визначення вагітності стали дві смужки, воістину вони, а не найперші ознаки дають зрозуміти жінці про швидке сімейному поповненні. Багато жінок, чекаючи малюка, стають постійними відвідувачами аптек, набуваючи тести на вагітність, щоб знати результат. І в тому випадку якщо з’явилися дві такі довгоочікувані смужки то тонка папірчик, що має дві рисочки, займає найпочесніше місце в дитячому альбомі.

Для отримання максимального точного результату треба для початку зробити перевірку терміну придатності тесту і пройти зазначеної інструкції. Тести для визначення вагітності поділяються на декілька видів, маючи свої недоліки і достоїнства. 

 

Тести у вигляді смужок, свого роду лідери з продажу в аптеках. Тест являє собою особливу смужку з паперу, просочену спеціальним реактивом, мають властивість реагувати на наявні в сечі жінки ХЛГ. 

Смужку, що має реактив опускають у посуд із заздалегідь зібраної ранкової сечею до рівня зазначеної відмітки. 

Якщо ви правильно будете слідувати зазначеної інструкції, то незабаром дізнаєтеся найточніший результат.

Якщо в наявній інструкції зазначено витримати від 5 до 10 секунд, не треба тримати довше зазначеного часу, в надії на появу двох смужок. 

У даному випадку можливий варіант змивання реагенту і смужка чи не з’явиться навіть за наявної вагітності. Переваги даних тестів в низькій вартості. 

Будь аптека вам запропонує кілька тестів-смужок на вибір. Недоліком є низька чутливість, необхідність збирати сечу в ранкові години і чисту ємність, що не завжди зручно.

 

Тести планшетні – прилад, що має два віконця з реактивом з особливої тканини. В одне з вікон капають одноразової піпеткою сечу. Друге вікно видає результат. 

Гідність такого тесту – висока чутливість, але коштують він трохи дорожче. 

Тести струменеві – найкращі, так як мають найвищу чутливість. Даний тест можна застосовувати при будь-яких умовах, немає необхідності в ємності для збирання сечі, необхідно просто підставити виріб під струмінь сечі, що виділяється і через хвилину отримаєте результат. 

Ще однією перевагою є те, що для визначення вагітності підходить не тільки ранкова сеча. 

Основний недолік – досить висока вартість тесту.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.