Як вибрати електронну сигарету?

електрона сигаретаЗ року в рік все більша кількість людей починають усвідомлювати переваги електронного куріння. По-перше, мінімізується кількість вдихаючого шкідливих смол, що позитивним чином позначається на здоров’ї. По-друге, курити такі сигарети можна навіть у громадських місцях, не побоюючись, що неприємний запах потривожить оточуючих. По-третє, вони допомагають раз і назавжди позбутися згубної звички завдяки використанню безнікотинові картриджів. І це далеко не повний список позитивних сторін, якими володіють дані пристрої. Питання, як вибрати електронну сигарету, хвилює безліч людей, що йдуть в ногу з часом. Відповідь на нього буде представлений в нашій статті.

 

Складові частини пристрою

До числа обов’язкових складових частин електронних сигарет відносяться акумулятор, атомайзер і картридж з курильною сумішшю. Перший являє собою багаторазову батарейку з можливістю зарядки від USB або електричної мережі. Атомайзер – це спеціальний елемент, функцією якого є перетворення рідкого розчину в пар, придатний для вдихання. У ролі картриджа зазвичай виступає резервуар, в який заливається курильний склад. Також він може бути виконаний у вигляді просоченого рідиною наповнювача. Як правило, в комплектацію електронної сигарети входять кілька змінних картриджів і зарядний пристрій. 

При виборі приладу особливу увагу потрібно приділити ємності його акумулятора. Чим вище даний показник, тим довше можна буде використовувати сигарету без підзарядки. В основному на сучасному ринку представлені акумулятори з наступними ємностями: 

180 mAh – еквівалентна 10 звичайним сигаретам і 180 затягувань;

  • 280 mAh – 16 сигарет і 300 затяжок;
  • 650 mAh – 25 сигарет і 700 затяжок;
  • 9900 mAh – 50 сигарет і 1000 затяжок.

Найважливішою деталлю електронного пристрою є атомайзер. Чим він краще, тим більше пара буде вироблятися за одну затяжку. Даний елемент може як працювати в автоматичному режимі, так і володіти ручним принципом управління. Перший варіант є більш зручним, за рахунок чого відрізняється порівняно високою вартістю. Досить просто піднести таку сигарету до рота і затягнутися, щоб пристрій почало виробляти пар. Вся справа у вбудованому сенсорі, який розпізнає момент вдихання повітря і подає Атомайзери відповідну команду. Сигарети, що функціонують в автоматичному режимі, максимально точно імітують реальний процес куріння. Однак вони виробляють менше пара, ніж їх ручні аналоги. 

Пристрої з ручним управлінням оснащені невеликої кнопкою, при натисканні на яку починається вироблення пари. У цей же момент можна робити затяжку. Атомайзери даного типу виробляють велику кількість пари, і це є їх незаперечною перевагою. Що ж до кнопки, то вона нітрохи не псує зовнішнього вигляду приладу, а процес її регулярного натискання незабаром входить у звичку. 

Не варто забувати і про знімні картриджі, адже без них пристрій не може повноцінно функціонувати. Даний елемент буде справно працювати до тих пір, поки з нього не випарується рідина. Після цього можна вставити новий картридж або ж просто долити курильну суміш. Другий варіант є більш простим і доступним за ціною. Крім того, різноманіття представлених у магазинах рідин дозволяє кожному покупцеві підібрати оптимальний смак і аромат. З часом багато людей починають поєднувати між собою різні курильні суміші і створювати власні унікальні заправки. 

 

Види електронних сигарет

Електронні сигарети діляться на кілька типів залежно від їх розміру. Чим більше цей параметр, тим вища продуктивність пристрою. Наведемо коротку класифікацію основних видів курильних приладів. 

Електронні сигарети типу «суперміні» за вагою та розміром найбільш наближені до своїх тютюновим аналогам. Їх довжина варіюється в межах від 84 до 100 мм, а об’єм картриджа становить до 0,4 мл. Очевидними плюсами даного пристрою є його легкість і компактність. Однак воно має занадто маленьким акумулятором, який розряджається в найкоротші терміни.

Моделі класу «міні» за своїми розмірами незначно перевищують звичайні сигарети і користуються широкою популярністю серед курців. Це пояснюється наявністю досить ємних картриджів і акумуляторів поряд з компактними розмірами пристрою. Але в той же час рідина доведеться доливати щодня.

Пристрої типу «пенстайл» за своїм зовнішнім виглядом нагадують звичайну кулькову ручку. Вони являють собою «золоту середину» в електронному палінні і є самими популярними у світі. За рахунок свого немаленького розміру (1,3-1,7 см в довжину) такі прилади відрізняються оптимальним функціоналом і високою ефективністю. Крім того, подібні сигарети виглядають дуже стильно і презентабельно.

Електронні прилади класу «мод» – це модифіковані моделі сигарет, які характеризуються не тільки великими розмірами і місткими картриджами, а й великими відсіками для особливо ємних акумуляторів. Ці вдосконалені пристрої здатні поліпшувати якість пара за допомогою регулювання потужності і напруги акумуляторної батареї. До мінусів таких сигарет можна віднести важку вагу і вельми химерний зовнішній вигляд – вони практично не мають подібності зі своїми реальними аналогами.

Пристрої типу «трубка» і «сигара» зовні дуже нагадують однойменні курильні пристосування. Вони володіють чудовими технічними характеристиками, серед яких висока ємність акумулятора і місткі картриджі. Крім того, вони як не можна краще підходять цінителям витонченого стилю і власникам високого соціального статусу за рахунок свого солідного зовнішнього вигляду. Але в той же час вартість таких сигарет складно назвати демократичною.

Таким чином, вибираючи електронну сигарету, необхідно враховувати безліч важливих параметрів. Об’єм акумулятора, принцип роботи атомайзера, місткість картриджів, зовнішній вигляд приладу – всі ці моменти вимагають пильної уваги. Найчастіше, женучись за стильним дизайном і мініатюрними розмірами, покупець набуває абсолютно неефективне пристрій. Щоб уникнути прикрих розчарувань потрібно насамперед керуватися власними потребами в плані частоти куріння.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.