Як вагітної залишатися у формі?

вагітним жінкам вести активний спосіб життяЕксперти рекомендують вагітним жінкам вести активний спосіб життя. Щоб залишатися в гарній формі під час вагітності і не розтовстіти надміру, експерти радять вагітним жінкам не припиняти займатися спортом або почати вести активний спосіб життя. 

Вивчивши дані 12 досліджень, вчені з Німеччини дійшли висновку, що жінки, які займалися спортом під час вагітності, набирали в середньому на 3 кілограми менше, ніж ті, хто не вважав за потрібне робити фізичні вправи. Можливо, 3 кілограми і не є достатнім приводом обтяжувати себе для більшості жінок, проте вага – не єдина причина, по якій навіть вагітним слід час від часу підніматися з дивана і відправлятися в спортзал або на прогулянку підтюпцем. 

Фізична активність позитивно впливає на настрій і чутливість до інсуліну і не погіршує перебіг нормальної здорової вагітності. “Жінки, які займалися спортом, можуть продовжувати свої заняття, а вагітні, які ніколи цього не робили, можуть без побоювання приступити до вправ“, – радять експерти. 

У вагітних, що набирають надто багато ваги, підвищений ризик розвитку діабету, гіпертонії та ускладнень під час пологів. Згідно з останніми даними, повні жінки народжують більш великих немовлят, а робить пологи небезпечними і сприяє розвитку ожиріння у їхніх дітей у майбутньому. 

Фахівці попереджають, що, хоча фізичні вправи під час нормальної вагітності безпечні для матері і дитини, вони не повинні бути надто інтенсивними та контактними. Участь у марафоні, наприклад, навряд чи є вдалою ідеєю для вагітної жінки.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.