Як позитивно налаштуватися на пологи? Все просто!

Як позитивно налаштуватися на пологи? Все просто!Цілком природно, що пологи можуть викликати підвищене занепокоєння, тривогу у жінки. Але існує те, що дозволяє позитивно налаштуватися на пологи. Ті, майбутні мами, які відвідують курси підготовки до пологів , озброюються безліччю подібних способів. Є й прості кроки до здобуття позитивного спокою в очікуванні пологів.

 

  • Кольоротерапія – Ваш помічник і рятівник. Оточуйте себе позитивними, соковитими, приємними кольорами в одязі, в інтер’єрі. Можна пройти сеанс внутрішньої кольоротерапії. Присядьте, закрийте очі, дихайте глибоко і уявіть паровозик з облачек-кольорів. Він рухається до Вас і проходить крізь Вас, насичуючи енергією, спокоєм і любов’ю.
  • Говоріть зі своїм малюком, налагоджуйте емоційний зв’язок з дитиною.Малюк може бути Вашим помічником в пологах – попросіть його про це. І неодмінно заспокоюйте дитини, адже для нього це теж тривожна подія.
  • Займайтеся фізичними вправами. Сьогодні існує йога для вагітних , аквааеробіка для вагітних – все це неодмінно зніме Ваше напругу. Не забувайте про прості щоденних прогулянках. Краще – разом з чоловіком.
  • Навчіться технікам релаксації. Сеанс релаксації повинен проводитися кожен вечір. Присядьте, зосередьтеся на глибокому диханні і рахуйте від 0 до 25. Намагайтеся максимально розслабити всі частини тіла. Якщо не можете спочатку розслабити все тіло, розслабляйтеся по етапах, по окремих частинах тіла, починаючи з пальчиків ніг. Можна походити надихально-релаксаційний тренінг – Вас навчать фахівці, і підготовка до пологів пройде легше.
  • Співайте! А краще разом з майбутнім татом. Можна співати не лише пісні, а й своєрідні мантри, голосні звуки або всім відоме «ом-м-м». Якщо співаєте сидячи, закрийте оченята, нехай партнер покладе руки на Ваші плечі, а верхівкою тягніться вгору.
  • Використовуйте кожен день позитивну візуалізацію пологів. Деякі психологи рекомендують уявити пологи як розкриття бутона (матки) з тягнуться до сонця пелюстками. Звикнувши до вправ візуалізації, їх можна буде використовувати і під час переймів, полегшуючи собі біль.
  • Медитируйте вранці, після пробудження. Закрийте очі і уявляйте себе в самому бажаному місці. Відчувайте усіма органами почуттів всі деталі цього «світу».
  • Спілкуйтеся з приємними Вам людьми.
  • Оточуйте себе позитивними книгами, фільмами. Ходіть на концерти, в галереї.
  • Чи не відстороняйтеся від майбутнього тата під час вагітності. Залучайте його увагу і розуміння. Разом легше впоратися зі страхами.

Страх перед пологами зазвичай приходить з дитинства. Ці прості заходи обезоружат Ваше зайве занепокоєння. Легких Вам пологів!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.