Як повернути пристрасть у сімейний секс?

Як повернути пристрасть у сімейний секс?

Заняття сексом (або любов’ю – це вже, як забажаєте) – одна з обов’язкових форм спілкування між чоловіком і жінкою. Особливо, якщо ви одружені. Секс дійсно неймовірно важливий для тих, хто встиг стати розсудливим. Тобто виростити будинок, посадити сина і побудувати дерево. Або якось так. Але, після декількох років спільного життя практично напевно можна спостерігати охолодження між партнерами і все більш рідкісні сутички в ліжку. Ми постараємося допомогти і не допустити такого неподобства.

Отже, насамперед сексологи радять спробувати діяти більш активно або агресивно. Для жінок – поцілунки по всьому тілу чоловіка і ніжний шепіт про свої фантазії йому на вушко, з бешкетним вогником в очах покусав свою пухкеньку губку. Ну і, звичайно, імпровізація. У міру звичайно. Чоловіки це дуже люблять, чесне піонерське! Для чоловіків: перестати бути передбачуваним самцем, що робить все строго по інструкції, як на роботі. Не соромтеся ніжно вкусити свою партнерку, залучати до справи свої вмілі (а ми в цьому не сумніваємося) руки. Спонтанні дії, за словами вчених, здатні залишити приємний і незабутній слід у вашій статевого життя. І слова! Не забувайте про слова! Адже всі ми знаємо, що жінки люблять вухами, чи не так?

Зовнішній вигляд подружжя також може зіграти чималу роль в якісності сексуальних відносин. Бути привабливими один для одного – це цілком природно. Однак, сексуальність не завжди є синонімом відвертого зовнішнього вигляду. Мова може йти і абсолютно про інше: про секс в одязі, наприклад. Не варто забувати і про аромати вашого тіла. Новий запах для носа як чоловіки, так і жінки обов’язково зіграють на руку вашим гострих відчуттів на столі, на підлозі або на балконі.

Але все ж, основним пунктом було і залишається – саме спілкування. Намагайтеся не замикатися в собі і в своїх поступальних рухах. Видавайте звуки, говорите один одному про те, чого вам хочеться, не соромтеся називати один одного приємними для вуха кожного словами. Незалежно від того, матерное Чи це слово, або ж щось на кшталт «рибки» і «тигра».

Ну а головне – віддавайтеся коханій людині, наче це у вас в останній раз. І так – кожен раз. Знову і знову.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.