Вибір антибактеріального препарату залежить від ряду факторів

Вибір антибактеріального препарату залежить від ряду факторівПревентивне лікування призначають в перші дні життя при підозрі на анте-, інтра – або раннє постнатальний інфікування (катетеризація пупкової вени). Етіологічно спрямоване лікування проводять при наявності відомого збудника і даних про його чутливості до певних антибактеріальних препаратів. Емпіричне лікування застосовується, коли збудник інфекції невідомий і вибір препарату здійснюється тільки по клінічній картині. Такий вид призначення антибіотиків застосовується в першу чергу при гостро виникла бактеріальної інфекції.

Подальша корекція антибіотиків більшою мірою залежить від ефективності розпочатого лікування і характеру патологічного процесу і меншою – від виділеного збудника і його чутливості до різних антибактеріальних препаратів. Для превентивного лікування зазвичай застосовується ампіцилін, ізольовано або в поєднанні з гентаміцином. Сфера дії цих антибіотиків охоплює стрептококи групи В (ампіцилін), та інші грамнегативні мікроорганізми (гентаміцин), золотистий і коагулазонегатівние епідермальний стафілокок (ампіцилін і гентаміцин) і лістерії (ампіцилін), т. е. Основні збудники внутрішньоутробної і інтрана – ментальною інфекції.

Ці ж препарати призначають в перші дні життя при клінічних проявах інфекційного процесу. За відсутності видимого ефекту (збереження лейкоцитозу і зсуву в лейкоцитарній формулі) або наростання цих показників, прогресуюче погіршення стану або відсутність його стабільності проводять зміну антибіотиків

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.