Вибір коляски для малюка

коляскаНеобхідність покупки коляски, так само, як і будь-якого іншого товару для новонародженого, питання дискусійне. Дана стаття буде корисна тим, хто розуміє, що тягнути на собі з магазину і сумку з продуктами, і дитини досить важко. А також тим, хто згоден з твердженням, що дитині іноді приємніше полежати в колясці в розслабленому горизонтальному положенні, ніж висіти на мамі. Слінги і рюкзаки-кенгуру – прекрасний винахід, але лише за їх розумному використанні на додаток до коляски.

Співробітники магазинів дитячих товарів зазвичай достатньо компетентні, щоб дати повну характеристику своєї продукції. Проте їх мета полягає не в тому, щоб вам було зручно управлятися з вашим новим придбанням. Швидше за все, їх завданням буде реалізація найдорожчих моделей або ж товарів, які найдовше залишаються на складі. Враховуючи спеціальну підготовку продавця і ваше положення, велика ймовірність того, що, починаючи вибирати коляску прямо в магазині, ви згодом будете розчаровані придбанням. Тому, збираючись придбати коляску, ще вдома визначитеся з необхідними вам характеристиками.

 

Що врахувати при виборі транспорту для малюка?

Перше, що доведеться вирішити, чи плануєте ви купити коляску один раз і використовувати її до того моменту, коли малюк навчиться повноцінно самостійно пересуватися, або ж ви точно знаєте, що вам за два-три роки набридне одна і та ж коляска. У першому випадку вам підійде коляска-трансформер, у кілька нескладних рухів перетворюється з люльки в сидячу прогулянкову коляску. Позитивним моментом в даному випадку буде економія коштів. У другому доведеться купити спочатку люльку для новонародженого, а потім пересадити дорослу дитину в більш легку і маневрену прогулянкову коляску.

Дуже важливу роль при виборі коляски мають габарити. Якщо ви плануєте їздити з цією коляскою в ліфті, вона повинна туди входити в нормальному робочому стані. Тому перед покупкою необхідно виміряти ширину і довжину ліфта. Ширину найкраще вимірювати в найвужчому місці, по дверях. Вимірювання записуємо і беремо з собою в магазин, де будемо знову вимірювати, але тепер вже коляску. Ширину коляски варто поміряти по найширшим точкам, по зовнішній стороні візкових коліс. Довжину вимірюємо від самої виступаючої деталі ззаду до ручки коляски. Будьте уважні: благополучно потрапити в ліфт і вибратися з нього іноді виявляється не так просто.

Ціна. Брендовий коляска обійдеться дорого: ціни на них починаються від півтора тисяч доларів і часом дорівнюють цінам на старі іномарки. Є коляски середньої цінової категорії, від чотирьохсот до тисячі доларів. У цій діапазоні можна підібрати хороший варіант, зручний в експлуатації і милує око. Дешеві коляски, від ста до трьохсот доларів, теж бувають зручні і виглядають непогано. Однак серед них доведеться більш ретельно вибирати. У кожному разі, вирішити яку суму ви витратите на коляску, можете вирішити тільки ви, виходячи з ваших фінансових можливостей.

Ще один нюанс – маневреність коляски. Повною мірою оцінити коляску за цим параметром в магазині досить складно. Попросіть у продавця дозволу протестувати їх товар прямо в торговому залі. Якщо ви нормально проїхали по вузьких проходах, що не позбивали нічого з полиць і при цьому доклали мінімум зусиль, то, швидше за все, транспорт досить зручний в управлінні. Не ігноруйте поради досвідчених мам: саме вони можуть дати вам гарну рекомендацію.

Сучасній мамі при виборі коляски доводиться вирішити також, чи важливий для неї бренд. Часом бувають ситуації, що мама просто не може з’явитися в суспільстві з дешевої китайської коляскою. Ви впевнені, що це ваш випадок? Наприклад, якщо ви плануєте провести велику частину часу з новонародженим на дачі, чи не все одно, що буде написано на борту коляски, що їде по лісовій стежці.

Наявність додаткових аксесуарів навряд чи можна вважати перевагою при виборі коляски. Дощовик, москітна сітка і сумка для мами будуть скоріше приємним доповненням. З кольором майбутньої карети для малюка можна визначитися заздалегідь або на місці. До речі, ця, здавалося б, малозначима характеристика зазвичай дуже сильно впливає на настрій мами. Так що віддайте перевагу яскравим, життєрадісним квітам.

Отже, ви в кроці від значимої покупки. Визначилися з основними характеристиками, а потім сміливо вирушайте в магазин і виберіть не те, що готовий запропонувати вам продавець, а те, що буде повністю відповідати саме вашим вимогам.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.