Вчені назвали ідеальний вік для народження первістка

ідеальний вік для народженняУ сучасному світі багато жінок відкладають народження дитини на потім. Однак шведські вчені радять не затягувати з першою вагітністю. Головне, встигнути народити до тридцяти, попереджають вони. З віком шанси на успішне зачаття значно знижуються. До того ж, у жінок за тридцять частіше відбуваються передчасні пологи. За словами професора Улла Вальденстрема з Karolinska Institute, ризик проблемного перебігу вагітності у віковій групі 30-34 років не залежить від того, чи палить жінка і страждає вона зайвою вагою. Головним фактором ризику є вік, а шкідливі звички тільки погіршують ситуацію.

Вчені попереджають, що ризик ускладнень у разі першої вагітності і пологів у жінок у віці від 30 до 34 років на 20% вище в порівнянні з жінками від 25 до 30 років. 

Лікарі радять дівчатам якомога раніше вирішити для себе, що для них важливіше – побудувати кар’єру або народити дитину. Інакше, відкладаючи вагітність на потім, можна взагалі не пізнати радість материнства. 

Британські вчені з Університету Ньюкасл теж недавно провели дослідження, в результаті якого з’ясувалося, що дітки з синдромом Дауна та з іншими вродженими хворобами та генетичними порушеннями частіше народжуються у жінок, яким за тридцять. 

Міжнародне агентство маркетингових досліджень iVOX Ukraine спеціально для жіночого порталу IVONA bigmir) net провело незалежне опитування серед інтернет-користувачів, щоб дізнатися, який вік, на думку українців, є оптимальним для народження дитини. З’ясувалося, що 65% респондентів вважають, що народжувати потрібно у віці 24-27 років. Детальніше ознайомитися з результами опитування можна тут.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.