Ваші легкі пологи

пологиОстаннім часом стало дуже модно викладати розповіді про свої пологи на численних сайтах і форумах, присвячених материнству. Нібито це має допомогти вагітним підготуватися до пологів. Однак, читаючи ці пости, вагітні бачать в основному негатив. Про легких пологах, пологах без болю оповідань практично немає. Тому у кожної майбутньої матусі, особливо якщо вона вагітна вперше, складається відчуття, що їй мають нестерпні муки і страждання. Однак легко народити цілком можливо. У вас вийде. Головне підготуватися.

Дійсно хворобливими звичайні пологи можуть бути у випадку цілковитої неготовності, як фізичної, так і психологічної. А так як непідготовленість – стан минуще, поки ви вагітні, покваптеся його виправити.

Фізична непідготовленість може проявитися на всіх етапах пологів. Самими хворобливими проявами родового процесу зазвичай вважають сутички і розтягнення пологових шляхів під час вигнання плоду. Непідготовлена до сутичок породілля буде болісно переживати їх, і до кінця сутичок вона буде виснажена, що ускладнить продовження родової діяльності. Подолати біль при переймах допоможе готовність контролювати своє тіло, особливо вміння розслабляти конкретні м’язи. Вагітній якомога раніше треба почати тренувати м’язи тазу. Уміння довільно напружувати і розслабляти їх, в поєднанні з правильним диханням, може значно знизити больові відчуття в пологах.

Неготовність жінок може бути причиною розривів родових шляхів під час вигнання плоду. Больові відчуття при розтягуванні родових шляхів будуть знижені, якщо вагітна просто знаходиться в хорошій фізичній формі. Щоб знайти фізичну форму, майбутній мамі найкраще вести активний спосіб життя. Вагітність не показання до постільної режиму. Навпаки, вагітної добре було б якомога більше гуляти. До жіночої консультації можна добиратися не так на транспорті, а пішки. Якщо до того немає медичних протипоказань, вагітна цілком може супроводити чоловіка на відпочинок. Та й забувати про подружнє борг на всі дев’ять місяців не варто. А от обсяг фізичних навантажень краще, звичайно, підбирати індивідуально в кожному конкретному випадку. Проте абсолютно ясно, що, замкнувши себе вдома або, того гірше, в медичних установах на весь термін вагітності, майбутня мама навряд чи гідно підготується до пологів.

Психологічна непідготовленість. За контроль над болем в нашому організмі відповідає мозок. Розум людини непідготовленого часто буває скутий страхом невідомості. Непідготовлена до пологів жінка, можливо, буде боятися будь-якої зміни в організмі, будь-якого прояву родового процесу. М’язи переляканого людини інтуїтивно напружуються. А жінці, що родить абсолютно необхідно вміння розслабитися, значить, і боятися їй не можна.

Щоб підготуватися до подій, жінці необхідно вивчити теорію пологів. Непогано було б знати, що пологи складаються з трьох змінюють один одного періодів, що кожному з періодів відповідають певні відчуття. Тоді під час пологів буде зрозуміло, що нічого незапланованого не відбувається і не буде приводу боятися.

Абсолютно необхідно жінці налаштуватися не так на біль, а на те, що все проходитиме гладко і закінчиться добре. Народжувати вона йде не для того, щоб терпіти біль, а для того, щоб, нарешті, зустрітися з довгоочікуваним малюком. У створенні позитивного настрою вагітної може допомогти аутотренінг.

Також позитивно на вагітну може вплинути спроба поміняти відношення до пологів. Масова свідомість готує жінок до того, що пологи – це мука і біль. А адже насправді, це праця на благо нового життя. Так, непростий, але для якого результату!

Легкі пологи можливі. Майбутній мамі просто треба готувати себе не до мук, а до того, що все пройде добре. А як може бути інакше? Ви даруєте нове життя!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.