Стадії вагітності

Стадії вагітностіПісля радості усвідомлення вашого прекрасного положення, вам напевно захочеться дізнатися, що вас чекає попереду. Безсумнівно, ви стурбовані тим, як ви будете почувати себе на кожній стадії розвитку малюка. Ви вже чули про триместрах вагітності, але що ж саме відбувається під час кожного з них?

Відмінною ідеєю буде зберегти ваш журнал вагітності, де ви будете відзначати всі зміни, які з вами відбуваються з кожним тижнем, пізніше вам буде цікаво перечитувати його і згадувати ваші почуття і відчуття. Можна вклеювати ваші фотографії навпроти кожного нового запису, тепер ви ще зможете спостерігати за поступовими змінами вашого тіла. А які ж зміни відбуваються з маленьким життям всередині вас? 

Перший триместр несе в собі і перші зміни. Змінюється форма грудей, іноді з’являється раптове відчуття втоми, нудота, цілком імовірно, що перший час вам доведеться не відходити далеко від ванної кімнати. А що ж відбувається в цей час з малюком? Саме зараз у нього починає битися серце! На другому місяці – 7 тиждень вагітності – відбувається формування життєво-важливих органів. Щоб цей період протікав гладко, переконайтеся, що ви вживаєте здорову їжу і регулярно робите гімнастику для вагітних. 

У другому триместрі дитина продовжує рости, наприкінці даної стадії – 16 тиждень – у нього вже сильне серцебиття, на тілі починає формуватися волосяний покрив. 

Коли ви будете на завершальному етапі вагітності, вам буде корисно відвідати курси для майбутніх мам, де вам розкажуть про правильне дихання під час пологів і про грудне вигодовування. На 35 тижні ваш малюк вже буде готовий з’явитися на світ, а ви вже будете знати приблизну дату його народження. 

Вагітність це той період, коли ваш партнер повинен усвідомити всю відповідальність батьківства і оточити вас турботою і теплотою. Будьте щасливі і насолоджуйтеся кожною миттю сімейного життя!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.