Спочатку аборти – потім передчасні пологи

передчасні пологиТе, що аборт підвищує ризики, як при зачатті, так і при вагітності, відомо чимало. Нові дослідження показують, що аборти можуть спровокувати передчасні пологи .

Фінські вчені готові обгрунтовано попередити всіх: чим більше жінка йде на аборти до народження свого першого малюка, тим вище небезпека перенести перші передчасні пологи.

У фінському дослідженні взяло участь більше 300 тис. Пацієнток.Свою першу дитину вони народжували в період з 1996 р по 2008 р Результати розкрили той факт, що три і більше абортів в історії майбутньої мами приводять до збільшення ризику народження недоношеної дитини (до 28 тиж. Вагітності) в три рази. Це сумна тенденція. Доведено, що недоношені діти мають меншу вагу, схильність до переохолодження, більш низький імунітет, що призводить до частих інфекцій. Частіше такі діти страждають від нервових розладів. Але найсумніше, що у недоношених діток підвищений ризик смерті до року.

Порівнюючи показники жінок цієї групи з тими, хто не робив жодного аборту, вчені з’ясували, що у останніх передчасні пологиз народженням недоношених дітей (до 28 тиж.) Відбуваються в трьох випадках з 1 000. Якщо був один аборт, то даний показник збільшується до 4 до 1000 випадків пологів. Якщо було два аборти, то передчасні пологи можливі вже у 6 жінок з 1 000. Три і більше аборту підвищують частоту до 11 з 1000 випадків. До речі, в групі учасників виявилося лише 0,3% жінок з трьома і більше абортами до народження першої дитини.

Вчені також підкреслили, що аборти, особливо в кількості від трьох і більше, впливають на виникнення ускладнень під час першого розродження.

Міжнародна статистика показує, що аборти зростають в своїй кількості, як росте і народження дітей з ускладненнями. Як би не розвивалася медицина, зокрема гінекологія, аборт залишається дуже небезпечним для здоров’я жінки і її майбутніх дітей.Продовжує існувати ризик нездатності стати мамою в майбутньому, погоджуючись перед цим на аборт. Наслідки завжди можуть бути непередбачуваними.

Тест на вагітність, показав позитивний результат? Пам’ятайте, у вас завжди є вибір на користь здорової і нового життя.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.