Що таке надмірна вага?

надмірна вагаУ деяких країнах відсутність проблем з продуктами харчування та малорухливий спосіб життя (у кожного – власний автомобіль) призводить до порушення жирового обміну і появи значної кількості людей з надмірною вагою. У США, наприклад, вважають, що тучністю страждає кожен четвертий чоловік, а огрядним вважається вже той, чия вага на 20% перевищує ідеальний.

 

Чим нам загрожує ожиріння?

У людини з порушеним жировим обміном в 3 рази вище ризик розвитку високого артеріального тиску, в 2 рази вище ризик підвищеного вмісту холестерину в крові і в 3 рази вище ризик виникнення діабету. Гладкі також більш схильні до ішемічної хвороби серця і онкологічних захворювань. Таким чином, позбавлення від зайвої ваги може буквально врятувати людині життя. На думку фахівців, у осіб з надмірною вагою зниження маси тіла на 5-10% призвело б до зменшення ризику захворювання ішемічною хворобою серця на 20%. 

Ніхто не говорить, що скинути зайву вагу і утриматися на новому рубежі легко. Деякі для цього приймають спеціальні таблетки, носять особливі еластичні пояси з термічним ефектом, піддаються гіпнозу, щоб заговорити підвищений апетит, купують спеціальні відеокасети, щоб з їх допомогою освоїти комплекс виснажливих вправ … І все ж скинути вагу – не така вже непосильна задача.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.