Профілактика грипу та ГРЗ

Профілактика ГРЗ і грипуПравила профілактики ГРЗ та грипу дуже прості. Ми розповімо про них, а також про те, чому ними не варто нехтувати.

 

Мийте руки

Робіть це якомога частіше, а коли немає такої можливості, протирайте руки вологими серветками на спирту. Віруси можуть жити поза організмом людини кілька годин, а іноді й тижнів! Тому, торкаючись до предметів, які чіпав інфікована людина, ви ризикуєте заразитися. Профилактика ОРЗ и гриппа

 

Думайте про тих, хто поруч

Коли ви чхаєте або кашляєте, прикривайте рот і ніс носовою хусткою, а краще одноразовим паперовим хустинкою, яку можна відразу ж викинути. Інфекційні захворювання поширюються повітряно-крапельним шляхом. Під час чхання або кашлю вірус може пролетіти по повітрю десятки метрів!

 

Пийте багато рідини

Щоб звільнити організм від токсинів, намагайтеся випивати в добу близько 2л рідини. Рідина насичує організм вологою і виводить токсини, які перешкоджають одужання.

 

Відвідуйте сауну або лазню.

За статистикою, люди, які відвідують сауну два рази на тиждень, хворіють на простудні захворювання удвічі рідше, ніж ті, хто взагалі не ходить у баню.Воздух в парильні досягає 80 ° С, а при такій температурі всі віруси ГРЗ та грипу гинуть.

 

Більше гуляйте

Регулярно провітрюйте приміщення, в якому перебуваєте, і намагайтеся більше часу проводити на свіжому повітрі. Якщо повітря в кімнаті не оновлюється, в ньому циркулює величезна кількість мікробів. Задачу інфікування їм полегшує центральне опалення воно висушує наші слизові оболонки, і організм стає більш вразливим для вірусів.

 

Не паліть

Відмовтеся від шкідливої звички і намагайтеся не бувати там, де накурено. Тютюновий дим висушує носові проходи і паралізує крихітні «вії», які покривають всі дихальні шляхи в нашому організмі і допомагають виводити віруси.

 

Вживайте вітаміни Восени і навесні

Приймайте вітамінні комплекси, їжте більше овочів і фруктів. У темно-зелених, червоних і жовтих овочах і фруктах міститься найбільша кількість вітаміну С – головного ворога простудних захворювань.

 

Їжте йогурт

Щодня з’їдайте або випивайте один стакан йогурту – це знижує сприйнятливість до простуди на 25%. Корисні бактерії йогурту стимулюють вироблення речовин, які перемагають інфекцію.

 

Робіть зарядку

Щоранку починайте з фізичних вправ. Не важливо, який комплекс ви виберете, головне під час занять дихати на повні груди. Коли ми глибоко дихаємо, в кров надходить більше кисню, і всі обмінні процеси прискорюються. Завдяки цьому в організмі виробляється більша кількість клітин-кілерів, які вбивають віруси, у тому числі і грипу.

 

Навчіться розслаблятися

Хоча б раз на день давайте собі перепочинок на півгодини відверніться від справ і помрійте про щось приємне. Під впливом самонавіювання і на тлі позитивних емоцій активізується імунна система, що захищає нас від вірусів.

Leave a Reply

Your email address will not be published.