Про наслідки онанізму або чим шкідлива мастурбація?

Про наслідки онанізму або чим шкідлива мастурбація?

Мастурбація, що увійшла у звичку, – це явище негативне, з роками руйнує організм, внутрішній світ людини, що вносить хаос в людське життя, і породжує масу негативних наслідків в житті і внутрішньому світі людини.

 

Як це не дивно, але принцип дуже сильно схожий на дію наркотичних препаратів. Перші кілька разів людина буквально «летить» від переживання оргазму, відчуття надзвичайно яскраві, тому що організм людини має величезну кількість вільної вітальної енергії, яка і створює відчуття ейфорії в організмі людини. Протягом цього періоду формується стійка звичка повторення задоволення, людина починає жити з мастурбацією, це стає його звичкою, все одно, що звичка митися, снідати, або чистити зуби. Відповідно величезна кількість вітальної енергії людини починає тепер іти на мастурбацію.

Тепер деякі дані:

Під час кожного сім’явиверження організм людини втрачає 150000000 сперматозоїдів. Теоретично, їх вистачить, щоб зачати все населення США.

Кожен сперматозоїд – це буквально частинка нового життя, і організм віддає все найкраще, що у нього є, щоб генерувати нові сперматозоїди. Сперма – це найцінніша і вітально насичена рідина в організмі, поряд з гормонами залоз головного мозку. Без перебільшення можна сказати, що сперма це квінтесенція всього організму, і для того, щоб отримати цей «нектар», працює весь вулик. Щоб справити сперму, яку людина витрачає при одному сім’явиверганні, організм витрачає стільки ж сил, скільки при виробництві 150 грам крові. Як тільки ця сперма залишає організм, людське тіло відразу ж генерує стільки ж нової сперми. Природно, це підриває організм, тому що замість того, щоб нормально спокійно функціонувати організм екстрено кидає всі свої сили і все гормони на виробництво сперматозоїдів.

Тепер уявіть, що це відбувається постійно. Деякі юнаки доходять до того, що мастурбують по кілька разів на день.

День у день, з місяця в місяць, з року в рік їх організм постійно виробляє дорогоцінну сперму, знову її втрачає, і знову з шаленою швидкістю виробляє, при цьому вся ендокринна система вже не справляється з перевантаженнями і, грубо кажучи, дуже сильно мучиться , працює тільки «на сперму». Кістки стають тонкими, тіло «недоотримує» вітаміни і поживні речовини, гормональна система підірвана, організм слабкий, худий, болючий, шкіра людини бліда, організм починає погано функціонувати з усіма витікаючими наслідками.

Мастурбація призводить до того, що баланс організму зміщується, і домінантним центром організму стає «нижній центр». Людина втрачає свій природний баланс. Баланс зломлений. Грубо кажучи, в організмі формується звичка постійно виробляти і запасати сперму, не піклуючись ні про що інше. Організм стає «заточеним» на виробництво насіння. Це відбувається з кожним, без винятків, кожен юнак, який займається мастурбацією, рано чи пізно зміщує природний вітальний баланс організму на виробництво насіння.

Тут і починають виникати складнощі. Навіть якщо тепер людина захоче кинути онанізм, відбуватиметься наступне:

Організм, який звик всі свої сили витрачати на виробництво сперми і запасати її, швидко зробить потрібну кількість сперми, і почне за старою звичкою виробляти її все більше і більше, коли це вже не потрібно. «Нижній центр» таким чином буде все більше переповнюватися вітальною енергією, або сексуальною напругою (у той час як всьому організму її навпаки буде вистачати), людини буде мучити постійна ерекція. нав’язливі думки про мастурбацію. Він буде буквально «горіти знизу» від болісного бажання зняти напругу, та ще при цьому отримати чергову порцію задоволення. У свідомості людини відбувається «зсув». Він починає звертати увагу тільки на те, що пов’язано з сексом, з розряду, – ганятися за жіночими попками, все сильнішими еротичними відчуттями, і так далі. Вибачаюсь за порівняння, але людину в період такої «ломки» можна порівняти з кроликом-размножителя, який здійснює по 26 статевих актів на добу, і думає не інакше як пенісом.

Тому не дивно, що люди, які звикли займатися мастурбацією, вигукують: Кинути неможливо, пройде пара днів і можна з глузду з’їхати в муках без мастурбації! Абсолютно вірно! У ЇХ випадку це зауваження цілком справедливо. Так само як наркомани залежні від наркотиків, вони тепер залежні від мастурбації. Якщо вони не будуть «розряджати» член, їх це швидко почне мучити. Це абсолютно просто пояснюється! Повторюю, формується фізіологічна звичка, по якій організм розподіляє свої ресурси на користь підтримки активного стану статевої системи.

Таким чином, людина потрапляє в пастку:

  1. Мастурбація стає його вбивцею
  2. Кинути її він теж не може, так як це швидко почне його мучити, і він знову до неї повернеться. Тому чим швидше людина відмовиться від цієї руйнівної звички, і повністю відновиться, тим йому ж краще.

 

Отже, що робити? Все дуже просто!

Організм швидко втрачає баланс, і з таким же успіхом його швидко відновлює.

Потрібно просто кинути. Без всяких «останніх разів», «зменшення кількості» і т. Д. Так само, як наркоман перестає приймати наркотики, вам потрібно просто перестати мастурбувати. Тут і зараз почати. І навіть на перший час перестати думати про секс. Постарайтеся не відволікатися на ці думки, так як у вас вже виробився рефлекс «розпалювати вогонь» внизу навіть думками. Займайтеся своїми повсякденними справами і намагайтеся взагалі навіть не думати про те, про що так хочеться. Як би цього не хотілося. І організм з величезною, – повторюю, з величезною швидкістю почне гармонізуватись. У перший час у вас буде «ломка», ви будете страждати і мучитися від того, що відбуватиметься в організмі. До того ж буде невизначеність, з одного боку тому ви не можете повернутися, з іншого боку попереду вас чекає ще більше збільшення бажання «зірватися», якому начебто немає кінця і краю. Ви не будете знати, що вам робити. Вам буде здаватися, що бажання всюди, і від нього немає порятунку, а далі воно тільки ще більше збільшиться. Це ілюзія. Як говориться, ніякі страждання не тривають вічно.

 

Що буде далі?

«Ломка» означає те, що організм з величезною швидкістю приходить в рівновагу, що суб’єктивно сприймається у вигляді психічних і фізичних мук невизначеності і апатії. Вас буде постійно переслідувати бажання зірватися, думати про секс. Чим далі ви будете терпіти, і не «зриватися», тим рівномірніше організм буде вчитися розподіляти свої ресурси, і до вас поступово буде приходити нове бачення. Те, що втриматися здавалося неможливим спочатку, стане задоволенням надалі.

Вже стародавні знали, що сексуальна енергія, це щось, що формує багатий внутрішній світ людини, її силу, і його ясне мислення. І чим довше сексуальна енергія зберігається в людині, тим розумніша, багатше внутрішньо, і більш розвиненим фізично вона робить людини – головне, не викидати її з себе, а зберігати її в собі і накопичувати, «розфасовувати» її в собі – тоді сама людина стане досконаліше влаштованим розумово і фізично. Людина буквально починає трансформуватися. Сексуальне бажання – це саме життя, сексуальність трансформує людину зсередини. Мастурбувати – значить викидати з себе життя.
Чим далі ви будете жити без мастурбації, тим більше ви будете відчувати, як сексуальна сила накопичується в вас, і при цьому не мучить вас, а навпаки, розвиває вас фізично і розумово. Це перестане бути нав’язливим бажанням, і стане частиною вас, ви будете бадьорі, веселі, врівноважені, розумні, сильні, щасливі, і т. Д. І т.п.
А замість мастурбації треба займатися сексом, дарувати себе іншим, замість того, щоб витрачати себе «в нікуди».

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.