Поради майбутнім мамам двійнят

двійнятаПоява дитини в сім’ї – це радість. Ну а якщо у вашій родині двійнята, то і радість подвійна, а для мами ще і подвійні клопоти. Дев’ять місяців тому в нашій сім’ї народилися двійнята – два хлопчики. Тепер у мене троє дітей. Дуже хочеться дати кілька порад мамам двійнят.

 

Під час вагітності

Рада майбутнім мамам двійнят в період вагітності дотримуйтесь вказівок вашого лікаря і незабутні піклується про себе. Якщо майбутня мама працює, то частіше проситися на лікарняні, так як стан спокою просто необхідно, адже дуже важливо, з якою вагою з’являться малюки. Якщо вага при народженні буде дуже маленький, то вас нескоро випишуть, тому любите, бережіть себе! Більше гуляйте на свіжому повітрі та й просто радійте життю, адже ви особлива, ви мама двійнят.

Посаг для двійнят В очікуванні малюка перші думки про те, що речей знадобиться дуже багато. Але це не так! Підійдіть до питання покупки одягу раціонально: досить пари боді (на кожного), повзунки та кофтинки, по одному теплому костюмчика. Потім ви подивіться і докупіть бракуючі речі. У цьому вам також допоможуть друзі та родичі. Те ж стосується і памперсів. Ліжечка ж вам потрібно буде дві, так як в одній малюкам буде тісно.

 

Пляшки і соски для двійнят

Якщо малюки искусственники, то пляшок потрібно багато, головним чином через нічних годувань. Зазвичай ми розводили суміш ще ввечері у великому глечику і тільки потім розливали по пляшках, ставили в холодильник, а вночі підігрівали. Виходило на кожне годування по дві пляшки (разом 6-8 пляшок на ніч).

Сосок потрібно купувати 4 штуки (по 2 кожному).

У продажу велика різноманітність колясок для двійнят. Ми віддали перевагу універсальній колясці, яка підходить і для зими, і для літа, то є дві коляски як би з’єднані в одну. Це дуже зручно, по-перше, в колясці є «лелеченята», в яких зручно носити дітей приблизно до 4 місяців, а приблизно з 5 місяців малюки починають один з одним грати, що дуже зручно. У колясці 3 положення, притому для кожного з малюків. Так, якщо один засне, то коляску можна опустити, при цьому другий малюк йому не буде заважати.

 

Режим для двійнят

Щоб небуло проблем двійнят варто привчати до єдиного режиму з самого народження. Уявляєте, якщо, наприклад, вночі малюки будуть вимагати їжу, змінюючи один одного кожну годину. Це означає, що матуся не буде спати взагалі. Те ж саме днем. Особисто я почала переводити дітей на один режим вже з трьох місяців. Цей процес досить копіткий і вимагає терпіння. Поступово мої діти стали в один час засипати і їсти. Так само і денний сон корректіруешь, тільки не насильно. До речі, для встановлення режиму дуже важливо не розносити ліжечка з дітьми за різними комнатам.Чтоби небуло проблем двійнят варто привчати до єдиного режиму з самого народження.

 

Вчимося розрізняти кольори

Покажіть малюкові небудь предмет певного кольору, наприклад, синій. Пройдіться з ним по дому, показуючи всі предмети цього кольору. Побачите, як малюк сам почне визначати синій колір і допомагатиме вам шукати його. Потім можна перейти до інших кольорів.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.