Пологи, коли їхати в пологовий будинок?

пологовий будинокВагітність, без сумніву, найважливіший період у житті будь-якої жінки. Ваше буття ось-ось зміни назавжди, і це особливо вірно, якщо дитина – ваш первінец. Одним з важливих рішень в такий момент є: де і з ким ви хочете народжувати. Всі варіанти мають свій власний набір плюсів і мінусів. Пологовий будинок стоїть першим списку пріоритетів і як і раніше є найбільш поширеним місцем, в якому жінки народжують.

Спеціалізовані лікарні – безпечний вибір для жінок, у яких можливі ускладнення, такі як передлежання плаценти або прееклампсія.Відмінний спосіб випробувати принади природних пологів – залишатися вдома до тих пір, поки не з’являться перші родові симптоми. Перебування в лікарні до цього часу може бути просто безглуздим. Більшість жінок відчувають себе найбільш комфортно і безпечно саме в домашніх умовах. Тим більше, чим довше ви перебуваєте в лікарні, тим вищі ваші шанси піддатися непотрібному медичного втручання. У багатьох лікарнях є політика стимулювання родового процесу, яке в кінцевому підсумку може закінчитися з кесаревим розтином. Тому, якщо ви є прихильницею найменшого втручання в пологи коли їхати в пологовий будинок визначають ранні ознаки пологів, які у жінок не так сильно різняться.

Наведені нижче фактори, як правило, розглядаються в якості потенційних симптомів пологів:

  1. Сутички 
  2. Розширення шийки матки 
  3. Ослаблення 
  4. Вихід слизової пробки 
  5. Відхід кривавої слизу (або вод) 
  6. Опущення матки 
  7. Рух плоду 

Сутички – спазми, які є, мабуть, найбільш очевидним фактором, пов’язаним з пологами. Тим не менш, вони не можуть бути надійним індикатором початок пологів, особливо при першій вагітності. Жінки можуть відчувати перейми Брекстон-Хікса або помилкові перейми протягом всієї, попередньої, родам тижні.

Розширення шийки матки – відкриття шийки матки з 0 до 10 см, при пологах вона повністю розкривається.Даний симптом так само не може розглядатися як найнадійніший ознака.

Ослаблення – менш відомий симптом насувається народження. Ослаблення рухів плода під час вагітності відбувається, коли дитина опускається нижче в таз в рамках підготовки до народження. У першій вагітності, це може відбутися за два – чотири тижні до початку пологів.

Вихід слизової пробки. Даний процес оточує багато дезінформації. Слизова пробка грає важливу захисну функцію під час вагітності, і діє як бар’єр відкритої шийки матки, щоб запобігти попаданню інфекцій і бактерій. Вихід слизової пробки може відбутися відразу чи задовго до початку самих пологів.

Відхід кривавої слизу відбувається не у всіх випадках, але є самим явним симптомом початок пологів. Він так само може супроводжуватися сутичками.

Опущення матки – менш згадуваний симптом на користь розширення шийки матки, насправді є набагато більш важливим фактором при першій вагітності. У перший раз у матерів, шийка матки повинна опуститися, перш ніж вона зможе ефективно розширитися до початку активної родової діяльності. Є одним з найбільш точних ознак починаються пологів.

Рухи плода. Відчуття руху дитини так само може розглядатися в якості одного з ранніх ознак пологів. В останні тижні вагітності відбуваються деякі зміни в положенні плоду, що може дати уявлення про те, як скоро народиться дитина.

Таким чином, жінка, яка відчуває всі ці симптоми, по суті, може бути далека від пологів. З іншого боку, жінка може не відчувати явних симптомів і бути хвилинах від народження дорогоцінної дитини. Тому врахуйте, є таке поняття, як продромальні пологи коли їхати в пологовий будинок все ж варто, щоб уникнути ситуації неправильної ідентифікації початку пологової діяльності.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.