Підліткова вагітність

Підліткова вагітністьПропаганда небезпеки незапланованої вагітність серед дівчат юного віку не допомагає і залишається напруженою. За інформацією ВООЗ, за минулий рік у світі кількість абортів у молодих леді у віці 16-18 років було зареєстровано близько одного мільйона. Вагітність у молодих дівчат становить найбільш велику кількість в усіх розвинених країнах, в яких сексуальні контакти найбільш поширені і доступ до них більш відкритий. Це пов’язано з роздільною здатністю показу в будь денний час по різних телеканалах програм з сексуальним ухилом. І дівчат цікавить в першу чергу не захист, а отримання насолоди.

Молоді леді, як правило, не приділяють належну увагу контрацепції від неповного розуміння ситуації. 

Від цього з кожним роком все більше підліткова вагітність набирає обертів. Якщо відбулося зачаття, то: 

  1. не потрібно молодим дівчатам приховувати від батьків своє становище. 
  2. відразу необхідно відвідати гінеколога. Він дасть кваліфіковану консультацію, скаже термін вагітності, допустимі патології плода, характеристики ходу виношування, а так само уточнить про дозвіл пологів. 

Якщо немає ніяких медичних протипоказань, родичі ні в якому разі не повинні наполягати на перериванні вагітності. Дівчина сама повинна визначитися і вирішити це питання. 

У підліткової вагітності величезне значення має психологічний аспект. 
Якщо змусити дівчину зробити аборт, то травма психологічна може залишитися на все життя. Зовсім інша розмова, якщо організм вагітної не готовий виношувати плід і народжувати. У цьому випадку, дівчині необхідно розповісти про очевидні і ймовірних наслідках. В основному, підліткова вагітність найбільш поширена на Сході, яка традиційно склалася і багато століть практикувалася. 

Наприклад, в Азії і в наш час вважаються нормальні шлюбні відносини у віці 11-13 років. Так само дослідники підмічаю, що частина дівчат не здатні до зачаття, виношування або народження дитини в цьому віці за фізіологічних особливостей. Рівень смертності новонароджених останнім часом становить 36-68%. 

Підліткова вагітність для європейців стала значним стресом. Якщо на самому початку вагітності дівчини його майже не відчувають, то в другому триместрі стрес набирає оборот і дівчата найчастіше намагаються позбутися маляти. За законом аборт дозволений максимум тільки до 12 тижня. І лише за певними медичними показниками можна продовжити термін. 

 

Головні групи ризику підліткової вагітності:

  1. До першої групи належать дівчинки, схильні до агресії, запальності. 
  2. До другої групи належать підлітки, які з яких-то причин були позбавлені батьківської ласки і любові. Запеклий поведінка визначено експансивними проблемами з ровесниками. Дівчата, які стосуються цій групі з боку більш дорослих чоловіків, шукають опіку і дуже часто інтимні стосунки приймають за батьківську турботу, покриваючи неувага, відсутність кровного тата. 
  3. До третьої групи можна віднести дівчаток, які заради експерименту займаються сексом. В основному їх партнером стає друг дитинства. 
  4. До четвертої категорії відносяться дівчинки, які з яких – то причин зазнали фізичного або психологічного насильства з боку дорослого. Вони залякані і не можуть кому-небудь з рідних довіритися. 

Наявність вагітності підлітком сприймається як сором, страх, розгубленість, і повне потрясіння. Дівчину важливо підтримати, не дозволити їй закритися в собі, піддатися безвиході і не допустити їй до суїцидальних думок. Якщо дівчинка батькам не довіряє, то в кращому випадку факт вагітності буде приховано доти, поки не з’явиться животик. У гіршому вона відправиться в аптеку за рішенням проблеми, за засобом викликає викидень. Це найбільш складна ситуація, яка може закінчитися летальним результатом.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.