Підготовка до пологів: їм партнерські пологи протипоказані

Підготовка до пологівПідготовка до пологів – це не тільки отримання знань про техніки зниження болю або тренування тіла для розродження. Підготовка до пологів вимагає ще й прийняття рішень. Наприклад, наскільки оптимальні партнерські пологи для вашої пари. На жаль, іноді бажання таких пологів повинна мати виняток у втіленні.

Отже, перерахуємо яким парам і за яких стосунках партнерські пологи психологами не рекомендуються.

 

  • Парам, в яких жінці доводиться день у день завойовувати свого чоловіка. Саме в такому випадку розродження може зламати єдино затребуваний чоловіком образ спокусниці.
  • Ще одна схожа ситуація стосується пар, в яких чоловік – егоїстичний коханець. Він звик, щоб любили його. Навіть якщо він докладе зусиль, нічого ділового не вийде. Навпаки, звільнивши його від спільних пологів, у вас є шанс отримати подяку у зустрічі вдома.
  • Парам, в яких народження дитини використовується як реанімації відносин.
  • Парам, які йдуть на спільні пологи тільки заради статусу «ідеальної сім’ї» в своєму оточенні.
  • Парам, в яких чоловік зайво ранимий. Слабкий чоловік тільки додасть стресу породіллі. Паніка поруч з нею ніяк не полегшить ситуації.
  • Парам, в яких чоловік погоджується на партнерські пологи тільки для того, щоб все контролювати. Реальної допомоги від нього майбутня мама навряд чи дочекається.
  • Парам, в яких жінка все прагне «тримати обличчя», стурбована перфекционизмом. Вона завжди старанна і исполнительна. Замість старань отримати розслаблення, вона спрямує всі сили на самоконтроль (щоб естетично виглядати, щоб не кричати і т.п.). Це загрожує підвищеною болем, затяжними пологами та ризиками для дитини.
  • Парам, в яких жінка виступає в ролі карательніци. Вона кличе свого чоловіка на пологи, щоб він став свідком того, як вона мучиться, як їй це нелегко дається. Бажання покарати за все провинності – не кращий фон для спільної зустрічі тата і мами з дитиною.

Якщо ви не можете вирішити самостійно, чи підходять вам партнерські пологи, корисною для вашої пари буде професійнапсихологічна консультація .

Тим парам, які можуть і хочуть пройти партнерські пологи, будуть дуже корисні курси підготовки до пологів.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.