Низький тиск. Поради на кожен день.

Гіпотоніки

Гіпотоніки дуже люблять поспати. І якщо в середньому людині необхідно 6-8 годин сну, то тим, у кого тиск “в мінус” 9-12 годин – в самий раз. Їх часто називають “соні, ледарі”, а насправді довго спати і “лінуватися” вранці – фізіологічна потреба їх організму. Ось кілька простих, але важливих рекомендацій, які допоможуть відчувати себе комфортніше і бадьоріше вже з ранку:

  • ніколи не вставайте різко;
  • після пробудження полежте ще кілька хвилин, рухаючи руками-ногами, і тільки потім повільно сідайте в ліжку;
  • тепер, звикнувши до вертикального положення, повільно вставайте;
  • саме так можна уникнути запаморочення і ранкових непритомності;
  • випивайте протягом дня близько 2 літрів рідини;
  • їжте 4-5 разів на день (харчування має бути вітамінізованим з достатньою кількістю пантотенової кислоти, вітамінів В, С, Е та ін);
  • так як у вас є схильність до гастритів з підвищеною кислотністю, уникати копчених, пряних, смажених страв.

Гіпотоніки вкрай погано переносять статичні навантаження. Їм необхідно рух – активність, яка підвищують м’язовий і судинний тонус, дає відчуття бадьорості і нових сил. Тому так корисні заняття в басейні, ігрові види спорту – теніс, волейбол, бадмінтон.

Обов’язково полюбите водні процедури, масажі і гідромасажі! А ще контрастний душ, однак, обережніше з різкими температурними перепадами – їх бути не повинно.

Застосовувати якісь спеціальні лікарські засоби не рекомендується. Найкращий варіант для гіпотоніка – адапрогени. Наприклад, елеутерокок по 15-30 крапель в першій половині дня, женьшень 15-25 крапель, лимонник китайський 20-30 крапель перед їжею.

І ще один “секрет”: гіпотоніки – люди в більшості своїй люди емоційніші, ранимі, тонкі. Ведіть з ними себе делікатно. Найчастіше підбадьорює, не лайте за повільність і “сонливість”.

Оточіть їх турботою і любов’ю. Частіше балуйте і приділяйте увагу. Вони розквітнуть на очах і є чимала ймовірність, що зникне психоемоційна складова, яка знижує їх життєвий тонус.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.