На тривалість вагітності впливають метаболічні процеси

тривалість вагітностіВчені довели, що жінка виношує свою дитину саме 9 місяців, тому що більший термін, її організм просто не винесе. Виявляється, вже на шостому місяці, роботу організму майбутньої матері можна порівняти з роботою атомного реактора, який ось-ось вибухне. За кілька місяців до появи малюка на світ, кількість енергії, що виробляється майбутньою матір’ю, збільшується в два рази. До самих пологів, напруга не слабшає, а тільки посилюється.

Людина здатна витримувати прискорений темп метаболізму протягом певного часу, саме тому, вагітність триває всього 9 місяців.

На думку Холлі Дансуорт, антрополога Род-Айлендского університету, серед високорозвинених мавп, людина перебуває на другому місці за тривалістю вагітності. При цьому, жінки віддають таку кількість енергії, що головний мозок новонародженої людини, на 47% більше, ніж у дитинчати горили.

Дані цього дослідження показали, що цього часу цілком вистачає на те, щоб дитина народилася сильним, міцним і здоровим.

Раніше вважалося, що на тривалість вагітності і розмір малюка, впливає розмір тазу майбутньої матері, і її необхідність до бігу і ходьбі. У стародавні часи, жінки не доношували дитини до кінця терміну, так як у них не вистачало енергії, тому діти народжувалися слабкими і часто гинули під дитинстві.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.