Майбутньому татові: капризи вагітних

капризи вагітних Багато чоловіків переживають вагітність своєї дружини важче, ніж сама дружина. Пов’язано це з тим, що настрій вагітних дуже мінливе. Майбутні матусі не завжди самі знають, чого їм хочеться в дану хвилину. І вже тим більше складно пояснити свої бажання іншій людині. Однак, якщо дружина і не народжений малюк майбутньому татові дороги, доведеться розібратися, як пом’якшити напружені відносини. 

Для початку майбутньому татові доведеться повірити на слово, що вагітна дружина не намагається повністю позбавити його свободи, вбити в ньому все людське або назавжди розлучити з друзями, як йому могло здатися. Просто протягом вагітності жінці достатньо часто буває погано – як фізично, так і психологічно, – і вона намагається всіма засобами полегшити свій стан. Але до кого їй звернутися в скрутну хвилину, як не до самого близькому і дорогій людині, своєму чоловікові?

Потім люблячому чоловікові доведеться перебрати що найчастіше виникають претензії і вирішити, яким чином реагувати на них, щоб це максимально влаштувало обидві сторони. Одне вдало знайдене рішення, одна поступка може позбавити майбутнього тата відразу від декількох проблем. Адже чим спокійніше у майбутньої мами на душі, тим спокійніше в домі, сім’ї, і тим менше претензій один до одного.

Тому, дорогі майбутні татусі, ось вам кілька найбільш частих претензій вагітних і можливі варіанти вирішення раптово виниклої проблеми.

 

Претензія перша

«Мені таке їсти або пити не можна, значить, і ти не будеш». Можна, звичайно, розлютитися і повідомити їй, що подобається їй вагітної ходити, от нехай і ходить, а нормальні люди хочуть жити звичайним життям. Однак це призведе до негативних наслідків. Можливих варіантів вирішення проблеми декілька. Наприклад, якщо вам хочеться смаженого, солоного, копченого, а дружина не допускає таких продуктів будинку, можна їсти таку їжу на роботі під час обідньої перерви (втім, не перестарайтеся: адже дійсно шкідливо). Також можна напроситися в гості до мами, яка із задоволенням приготує для сина улюблені страви.

 

Претензія друга

«Ти абсолютно не цікавишся тим, що з нами відбувається». Як би чоловік не був зайнятий на роботі, один раз на три місяці можна викроїти годину, щоб супроводжувати вагітну дружину на УЗД. Що там показують на екрані, абсолютно не зрозуміло, зате дають послухати, як б’ється сердечко ще не народженого малюка. У жінки цей звук викликає масу позитивних емоцій. Часом цих емоцій так багато, що вона не в змозі з ними впоратися. Чому б вам не розділити її радість? А ще жінці було б дуже приємно, якби чоловік вислуховував хоч іноді її думки з приводу її вагітності, що відбуваються. Присвячуйте цього хоча б один-два вечори на тиждень: повірте, вашій дружині зараз як ніколи потрібна ваша увага.

 

Претензія третя

«Я сиджу вдома, ні з ким не бачуся. Хочу спілкуватися з людьми, а тебе вдома постійно немає». Варіантів боротьби з положенням декілька. Якщо ви затримуєтеся на роботі, можливо, варто поговорити з начальником про те, що вам необхідно бувати вдома хоча б пару вечорів на тиждень. Ну а якщо після настання вагітності дружини ви насправді стали чаші пропадати з друзями… Дорогий майбутній татко, варто згадати, що у дружини немає в планах вас поневолити, і припинити спроби звільнитися від її впливу. Якщо з вашими друзями до вагітності спілкувалася і дружина, можна спробувати витягнути її «в люди». Якщо ж вагітна дружина перестала їздити до подруг, можливо, вона просто побоюється пересуватися в громадському транспорті. Відвезіть її до подружок в гості. Можливо, що приїхала від приятельок дружина нарешті захоче поговорити про щось, окрім своєї вагітності.

Насправді, список претензій не обмежений. Скільки вагітних, стільки й капризів. Для збереження сприятливої атмосфери в сім’ї обом подружжю варто постежити за собою, своїми претензіями до другої половинки, піти на якісь поступки. А люблячому чоловікові доведеться пам’ятати, що дружина теж намагається на благо сім’ї та проявити трохи чуйності і фантазії. Від цього життя обох подружжя буде набагато простіше.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.