Кому пережити пологи легше?

пологиВчені США задалися питанням, кому пережити пологи легше.Виявилося, що багато чого залежить від національності та фітнесу під час вагітності.

Для першого дослідження, вивчає біль під час пологів, фактором для порівняння стала національність. Було доведено, що пологи легше проходять у азіатських жінок і породіль з Латинської Америки.Найменше пощастило жінкам європеоїдної типу. Ними пологи переносяться з більш інтенсивними больовими відчуттями.

 

На основі результатів наступного дослідження вчені поспішають заспокоїти європейських майбутніх мам. Знайдено наукові докази того, що фізична підготовка під час вагітності знижує біль в пологах. Особливо важлива фортеця м’язів черевного преса, тазового дня і еластичність діафрагми. Додатковим «плюсом» є і загальна витривалість. Вченими рекомендується йога для вагітних , дихальні і спеціальні силові вправи.

Наступне дослідження довело, що пережити пологи легше жінкам, активно беруть участь у пологах, знаючим всі поточні процеси розродження. Складніше пологи даються тим, хто відчуває сильний страх і націлені на швидкий результат.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.