Худнемо за допомогою активованого вугілля

активованого вугілляХодить така чутка, що є новий спосіб схуднення, який не вимагає безлічі грошей, є дуже швидким і ефективним. Багато хто стверджує, що схуднути можна за допомогою простого активованого вугілля. Але давайте ж обговоримо це питання: «Чи правда, що можна схуднути за допомогою активованого вугілля?»

Перш за все, ви повинні знати, що активоване вугілля виводить всі шкідливі речовини, що скупчилися в нашому організмі. Він просто очищає наш організм, позбавляє від шлаків. Але ніяк не сприяє схудненню. Тому відповідь на це питання буде «Ні». Не можна схуднути тільки за допомогою активованого вугілля.

Якщо ви хочете чогось досягти, так вам потрібно змінити свій раціон харчування, і просто включити в нього активоване вугілля, тільки тоді можуть бути з’явитися якісь результати.

Дотримуючись дієти, випивайте активоване вугілля перед сніданком, обідом і вечерею в такій пропорції: розділіть вага вашого тіла на 10. Значить, стільки таблеток ви повинні випивати за добу. І розподіліть з на 3 прийому пиши по рівній порції.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.