Худнемо в ногах

Худнемо в ногахЯкщо ви дотримуєтеся дієти, то у вас схудне все тіло. Але не завжди дієти бувають, ефективні, тому в свій графік потрібно вносити і тренування. Якщо у вас проблеми із зайвою вагою в ногах, то я можу привести вам приклад спортивних вправ, які необхідно робити щодня.

 

Отже, як схуднути в ногах?

  1. Перша вправа, це будуть стрибки на скакалці. Візьміть скакалку і стрибайте, то приземляйтеся тільки на всю стопу. Якщо ви будете стрибати на шкарпетках, то ваші ноги будуть гойдатися, а не худнути. Стрибайте 3 хвилини.
  2. Так само продовжуйте стрибати, але тепер по черзі міняйте ноги, виставляючи то одну, то іншу вперед.Стрибайте 2 хвилини.
  3. Тепер стрибайте, міняючи ноги, як би з однієї ноги на іншу. Або якщо буде зручніше, то спочатку стрибайте на одній нозі, а потім на іншій. Так 3 хвилини.
  4. Після таких стрибків нам потрібно відновити дихання. Тому походіть по кімнаті і піднімайте, то опускайте руки.
  5. Для наступної вправи нам знадобиться стілець зі спинкою. Візьміть його. Встаньте позаду його й тримайтеся руками за спинку. Робіть присідання, щоб ноги були під кутом 90 градусов. Зробіть 2 підходи по 10 разів.
  6. Ця вправа таке ж як і попереднє, тільки тепер розведіть стопи ніг в різні боки і присідайте під кутом в 90 градусов. Зробіть 2 підходи по 10 разів.

Ось я і привела вам приклад вправ для схуднення в ногах. Намагайтеся робити їх правильно, щоб спинка була рівною. Якщо ви відчуваєте в ногах тремтіння, значить ви все робите правильно.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.