Італійські вчені знайшли віагри нове застосування

віаграДослідники римського Університету Ла Сапієнца в ході експерименту, в якому добровільно взяли участь 1622 чоловіки, виявили нову якість віагри. Виявляється, що її можна застосовувати для профілактики серцево-судинних хвороб, включаючи інфаркт. Мова йде поки лише про чоловічих серцях, робота яких поліпшується при прийомі препарату.

 

Вченими було встановлено, що у людей, що вживають віагру, серце функціонувало краще в порівнянні з тими, хто цього не робив. Крім того, зазначено позитивний вплив віагри на хворих з гіпертрофією (потовщення стінки) лівого шлуночка серця.

Вчені припустили, що позитивний вплив препарату, що підвищує потенцію, пов’язане з вмістом у ньому інгібітора ФЕД-5. Саме цей компонент надає профілактичну дію на клітини серцевого м’яза.

Автором експерименту А.Ізідорі планується провести аналогічні роботи з представницями прекрасної статі. Якщо на дам віагра в плані зміцнення серця буде діяти так само, як і на чоловіків, то засіб можна застосовувати в лікуванні захворювань серцево-судинної системи.Автор також зазначає, що необхідні клінічні дослідження для підтвердження виявлених властивостей кошти. Тоді це стане ефективним і, головне, – безпечним лікарським препаратом для лікування пацієнтів із захворюваннями серця і судин.

Вчені Німеччини пішли далі і виявили, що віагра сприяє спалюванню жирів, позбавляючи від надмірної ваги. Але поки проведені на базі Боннського університету експерименти не дозволяють впроваджувати віагру як приправу до їжі, оскільки потрібні додаткові дослідження, як і у випадку з роботами італійців. Слід досконально вивчити дивовижні нові властивості засобу для потенції, виявлені в дослідах з лабораторними мишами.

Так що можливо, незабаром, віагра не тільки буде приносити задоволення, але й стане цінним лікарським засобом в інших областях медицини!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.