Гормональні таблетки роблять чоловіків симпатичніше

Гормональні таблетки

Вельми незвичайні висновки були зроблені вченими Державного університету Флориди.Жінки, які приймають оральні контрацептиви, сприймають чоловіків симпатичніше, ніж без них.

Дослідниками було з’ясовано, що якщо на момент початку спілкування з потенційним чоловіком, жінка п’є оральні контрацептиви, то цей молодий чоловік стає в її очах набагато привабливіше. Але як тільки курс прийому завершується, разом з ним завершується і привабливість, а усталені стосунки з чоловіком стають не такими приємними.

Проте чоловіки вважають, що шкала задоволеності їх обраниць в рази збільшується, саме тоді, коли вони припиняють пити таблетки. Подібна інформація дає можливість припустити, що прийом подібних таблеток може надати дуже незвичайне вплив на особисте життя дівчат.Тому можна сказати, що застосування таких таблеток може як нашкодити відносинам, що склалися, так і поліпшити.

Дослідження проводилося на сорока сімейних парах, які перебували у шлюбі чотири роки, і на сімдесяти парах, які були в шлюбі всього один рік. Обох подружжя запитували про бажані засоби контрацепції, і про задоволенні від сексу і від сімейного життя. Крім того, жінкам видавили фотографії їхніх чоловіків і просили їх оцінити привабливість.

Вчені вважають, що дані гормональні таблетки можуть пригнічувати біологічні процеси, які безпосередньо пов’язані з жіночими бажаннями, які стосуються фізичної форми молодої людини і його зовнішнього вигляду.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.