Фітбол в родах

ФітболОсвоїте фітбол під час вагітності – зможете використовувати фітбол в пологах. Саме з його допомогою полегшують собі виношування і народження дитини багато жінок США, Західної Європи, а також все більше майбутніх мам України та Росії.

 

Фітбол в пологах особливо рекомендований для періоду розкриття шийки матки. Він дає можливість знизити напругу м’язів тазового дна.Ритмічні похитування на м’ячі допомагають встановити правильне дихання і абстрагуватися від болю під час переймів. Фітбол здатний скоротити пологи приблизно на годину.

Не всі пологового будинку надають фітболи, тому краще мати свій власний. Це позитивно і для гігієни, і для зручності (підібраний особисто для вас за розміром). Фитбол в пологах повинен бути трохи приспущено, щоб не зісковзнути.

Найпоширеніші пози під час пологів з фітболом: стоячи на колінах, сидячи на фітбол і лежачи на фітбол. Поза вибирається породіллею інтуїтивно. Якщо це партнерські пологи , чоловік зможе робити вам масаж, поки ви знаходитесь на фитболе.

Після пологів добре вимийте фітбол з милом і теплою водою, щоб надалі використовувати його для відновлення після пологів і для розвитку дитини.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.