Дві матки і пологи близнюків. Патологія і унікальний випадок

Дві матки і пологи близнюків. Патологія і унікальний випадок15 вересня під Флориді 24-річна американка успішно народила неоднояйцевих близнюків. Пологи близнюків унікальні, так як у жінки були діагностовані дві матки. Дана патологія не завадила щасливого материнства.

Андреа Барбоса, новоспечена мама близнюків, дізналася про свій діагноз 4 роки тому. Роздвоєння матки – це надзвичайно рідкісна патологія.Звичайно дві матки зустрічаються у випадках з передчасними пологами або викиднями. Саме у разі викидня або тазових болів проводиться специфічне лікування даної патології. В історії акушерства тільки близько 100 жінок одночасно виношували дітей в 2-х матках.

Щоб відбулося зачаття близнюків в кожній матці окремо, повинні скластися основні чинники:

  • одночасна овуляція в 2-х яєчниках;
  • успішне досягнення сперматозоїдами обох яйцеклітин.

Подібне запліднення становить ймовірність, рівну 1 з 5 млн. Випадків. Пологи близнюків або трійнят в таких випадках зазвичай мають різницю в годинах або днях.

Всю вагітність Андреа спостерігалася у фахівців. Незважаючи на патологію, перебіг вагітності було нормальним. Пологи пройшли на 36 тижні – було проведено кесарів розтин. Різниця між народженням близнюків склала всього лише 2 хвилини. Спочатку з’явився на світ хлопчик Натан, а пізніше ощасливила своїм народженням дівчинка Наталі.

Патологія двох маток виявилася безсила перед народженням дивовижних близнюків в родині Андреа і Мігеля. Бажаємо і вам стати щасливими батьками!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.