6 продуктів, від яких ростуть м’язи

ростуть м'язи

Буряк

Вживання бурякового соку може збільшити твою витривалість на 16 % ! Справа в тому , що в організмі з’єднання міститься в буряку азоту перетворюються на оксид азоту , який розширює кровоносні судини і збільшує приплив крові до м’язів. Буряк також допомагає м’язам бути в тонусі , і ти менше втомлюєшся від вправ.

 

 

Яловичина

У яловичині повно цинку , який підвищує рівень тестостерону в організмі. А тестостерон сприяє росту м’язів , як ніщо інше в світі. Цим , грубо кажучи , і відрізняються мужики від хлопчиків. А ще в яловичині багато креатину , який бере участь у синтезі АТФ , а вона теж важлива для збільшення м’язової маси. Ну , і яловичина – це , само собою , білок.

 

Курка

У ста грамах курятини міститься 25 грамів білка , а це багато. А ще в курці багато амінокислот . Так що якщо ти намагаєшся наростити м’язову масу , тобі життєво необхідно включити в свою дієту курку.

 

Арахісова паста

Це дуже смачна річ , не те щоб дорога , правда , важливо знайти місце , де вона продається. Тут ціле море білка , необхідного для росту м’язів , а ще здорових жирів. Відмінний варіант перекусити після тренування – це зробити собі бутерброд з арахісової пастою. Паста тут же піде в м’язи. Можна ще в цей бутер додати джем або варення – цукор повісить рівень інсуліну , а це теж добре.

 

Лосось

Лосось – відмінне джерело омега- 3 жирних кислот , вкрай корисних для здоров’я. Вони знижують кількість жиру в організмі , знижують запалення суглобів і підвищують рівень тестостерону. А ще в 100 грамах лосося міститься 23 грама білка – майже як в курці . Зазвичай бодібілдери обідають шматком лосося , тому що в інший час вони їдять курячі грудки . Спробуй послідувати їх прикладу.

 

Шпинат

Після тренування в організмі спостерігається порушення кислотного балансу , який може викликати втрату м’язової маси. Однак шпинат допомагає його нейтралізувати і запобігти цій вкрай неприємну річ. Пам’ятаєш , як морячок Папай з мультика пожирав шпинат цілими банками і тут же знаходив неймовірну силу? У цьому є розумне зерно чувак. Можеш робити те ж саме після тренувань. Так ти збережеш ту м’язову масу, яку вже маєш, а поверх неї буде наростати нова.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.